KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16704590
nr 1670 4590
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Landskap med hjortar. Olja på pannå, 24x29 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
lördag 21 december 2024
kl 20:26:40
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr